Ceturtdiena,  2. decembris,  2021
 
Vārda dienas:   Meta, Sniedze
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
 
Šobrīd
°C
bezvējš
 
Ja esat nolēmis uzsākt savu biznesu globālajā tīmeklī, rakstīt savu blogu jeb emuāru vai veidot personīgo mājas lapu, bet neesat pārliecināts vai esat gatavs tam ziedot naudu, tad iespējams Jūs apsverat domu par bezmaksas mājas lapu un tās piedāvātām iespējām.
 
Nodibinājums "CEMEX Iespēju fonds" organizēs Starptautisko Brīvprātīgo dienu (11.09.2013.)
Esiet sveicināti NVO pārstāvji Saldus un Brocēnu novados! Gads pamazām tuvojas savai izskaņai un gada nogalē vēlamies pateikties ikvienam NVO pārstāvim, kas ar savu brīvprātīgo darbu veic nozīmīgu. Nu jau sešus gadus organizējam Starptautisko Brīvprātīgo dienu. Lai tā būtu skaista, aicinām izteikt savas vēlmes, priekšlikumus. Pievienotajā linkā https://docs.google.com/forms/d/1WHqdOqNWJ-fJNbn4UIlImja4Y8rQXqdxFKVe-gDn_Fw/viewform ir anketa, kuras aizpildīšanai nepieciešama ne vairāk kā piecas minūtes, bet būsiet ļoti palīdzējuši organizatoriskajā darbā. Atbildes gaidām līdz 13.09.2013. Paldies par atsaucību! Ar cieņu, nodibinājuma "CEMEX Iespēju fonds" vadītāja Ilga Ķuze
 
Pieaugušo apmācību centra aktualitātes septembrī un oktobrī (10.09.2013.)
Septembrī un oktobrī "Pieaugušo apmācību centrs" piedāvā angļu valodas kursus interesentiem gan bez priekšzināšanām, gan ar tām, vācu valodas kursus ar priekšzināšanām, kurinātāju ikgadējo instruktāžu, kurinātāju sagatavošanas kursus un elektriķu kursus ar ikgadējo elektrodrošības grupu pārbaudi.
 
Atbalsts uzņēmējiem – Hipotēku bankā (04.09.2013.)
Darbojoties Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus, esam guvuši ievērojamu pieredzi uzņēmumu finansēšanā. Hipotēku banka arī pēc komercdaļas nodalīšanas turpina strādāt, piedāvājot vairākas kreditēšanas valsts atbalsta mērķprogrammas dažādām uzņēmēju vajadzībām: aizdevumus investīcijām uzņēmējdarbībā, aizdevumus apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, kā arī aizdevumus biznesa uzsākšanai. Sīkāk par atbalstu - pielikumā. Atbalsts uzņēmējiem (947 Kb) (883)
 
Tomātu izstāde (29.08.2013.)
Iecienītākās, gardākās un ražīgākās tomātu šķirnes. Piektdien un sestdien notiks konsultācijas un būs iespēja iegādāties tomātu šķirņu sēklas. Ieejas maksa Ls 0,50.
 
Mūsdienās aizvien populārāka kļūst vingrošana brīvā dabā. Apzinot citu pašvaldību pieredzi, redzam, ka vairākās pilsētās parkos un laukumos ir izvietoti brīvdabas trenažieri, un tie tiek regulāri izmantoti. Projekta ietvaros pie JIC „Šķūnis” tika plānots uzsākt jauniešu fizisko aktivitāšu īstenošanas laukuma izveidi un iegādāties divus brīvdabas trenažierus. Tos var izmantot ne tikai bērni un jaunieši, bet arī ikviens pieaugušais saldenieks un Saldus viesis.
 
Saldus kultūras centram - sava mājas lapa! (08.08.2013.)
Esam priecīgi paziņot, ka Saldus kultūras centram ir sava mājas lapa - www.salduskc.lv. Tajā varēsiet iepazīties ar Saldus kultūras centra aktualitātēm,  atskatīties uz notikušajiem pasākumiem, kā arī gūt ieskatu Saldus kultūras centra amatiermākslas kolektīvu darbībā. Turklāt no Saldus kultūras centra mājas lapas ir pieeja Saldus radio mājas lapai www.saldusradio.lv, kurā varat lasīt aktualitātes, radio programmu un klausīties radio internetā. Gaidīsim Jūsu atsauksmes un ierosinājums.
 
Festivāls "DirtFesto" (26.07.2013.)
Festivāla "Zvērā" tradīciju aizsācējs un nu arī turpinātājs – "DirtFesto"! Būs BMX/MTB trase,  arī skeitparks, futbola un volejbola laukumi, paredzēta arī MTB cross country trase, alpīnisma siena un citas aktivitātes. Uz pasākuma naglu – BMX/MTB sacensībām tiks aicināti profesionāļi no visas Eiropas, kas garantē neaizmirstamu šovu skatītājiem. Neizpaliks arī after-party. Piektdienas un sestdienas vakaros uz skatuves uzstāsies tādas grupas kā "Tesa", "PND", "Mango", "Robot Orchestra (FRA)" un citas. Elektronisko ritmu cienītājiem darbosies DJ skatuve. http://www.dirtfesto.lv/jaunumi.html
 
Biedrība „KIT” izsludina projektu konkursu „Saldus novada kultūras projekti „Kultūra un identitāte”” (22.07.2013.)
Ar informāciju par projektu konkursu var iepazīties pielikumā. Nolikums (77.5 Kb) (908)
 
Zane Dombrovska izdzied 7 DIENAS Lavandas svētkos Ošeniekos (20.07.2013.)
Dziedātāja, aktrise un dziesmu autore Zane Dombrovska radījusi jaunu solo programmu 7 DIENAS - septiņas orģināldziesmas, kas savītas vienotā stāstā. Muzikāli programmā ir tikai balss un klavieres, ar mākslinieces Agneses Melbārdes lielformāta grafikām, kas radītas katrai dziesmai, 7 DIENAS ir gan muzikāls, gan vizuāls baudījums. Jauno solo programmu klausītāji varēs baudīt jau šajā nedēļas nogalē 20.un 21.jūlijā Lavandu svētkos Kurzemē- Saldus novada Jaunlutriņu pagasta Ošeniekos. Vairāk informācijas par jauno programmu pielikumā. Programas sajūtu var noķert šajā video: http://youtu.be/t5f3M-Q0hH8 Zanes Dombrovskas jaunā programma (31.5 Kb) (863)
 
11. jūlijā jau otro reizi Saldū uz svinīgu pieņemšanu tika aicināti pāri – Saldus novada iedzīvotāji, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu. Uz pieņemšanu pie novada domes priekšsēdētājas Indras Rassas jūnijā kopā bija pieteikušies 11 pāri. Uz svinīgo pieņemšanu bija ieradušies divi pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 57 un 53 gadus, kā arī divas sievas, kuru vīri dažādu iemeslu dēļ tomēr nevarēja ierasties. Šie pāri laulībā nodzīvojuši 60 un 52 gadus. Neieradās septiņi pāri. Visi pāri saņēma arī naudas balvu Ls 50 no Saldus novada pašvaldības.
 
Lilliju izstāde (11.07.2013.)
No 11. jūlija J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja teplās apskatāma lilliju izstāde. Izstādes laikā iespējams pasūtīt lilliju sīpolus. Muzeja darba laiks: Otrdien, trešdien, ceturtdien - 9:00 - 17:00 Sestdien, svētdien - 10:00 - 16:00 Pirmdien - slēgts.  
 
Svētdien, 7. jūlijā ar lielo noslēguma koncertu „Līgo!” un lielo tautas sadziedāšanos noslēgušies XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki, kuros piedalījās ap 600 dalībnieku no Saldus novada – 170 koristi, 240 dejotāji, 50 folkloras kopu un kapelu dalībnieki, 10 ansambļu dalībnieki, pūtēju orķestra „Saldus” dalībnieki, Saldus Tautas teātra aktieri un dalībnieki no Saldus kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studijas „Saldus” un Saldus pagasta Druvas kultūras nama Amatnieku centra.
 
Šodien, 6. jūlijā jau trešo reizi tika pasniegtas sudraba piemiņas karotītes Saldus novadā reģistrētajiem jaundzimušajiem. Šoreiz pasākums nedaudz atšķīrās no iepriekšējiem, jo karotītes tika pasniegtas diviem dvīņu pāriem. Saldus novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Silvija Jakševica teica: „Vēl unikālāk ir tas, ka šos bērniņus arī piereģistrēja vienā dienā – vienu pāri pēc otra!”. Saldus novada domes priekšsēdētāja Indra Rassa vēlēja mazuļiem augt mīlestībā un būt laimīgiem.
 
30. jūnijā O. Kalpaka laukumā svinīgi tika atklāti XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētki un pacelts Saldū iedziedātais Dziesmu un Deju svētku karogs. Skatītājus priecēja priekšnesumi TDA "Kursa" un pūtēju orķestra "Saldus" izpildījumā. Brīdī, kad saule debesīs atradās visaugstāk, skanot dziesmai „Saldus Saule”, mastā tika uzvilkts Saldus Dziesmu un Deju svētku karogs. 30. jūlijā visos pagastos, novados un pilsētās pret sauli tika pacelti īpaši Dziesmu svētkiem veidoti karogi, kuros attēlota katra pagasta un pilsētas pašdarbnieku iedziedātā zīme, dziesmas un vietas nosaukums.
 
Saldus novada pašvaldība ir izveidojusi brīvo nekustamo īpašumu datu bāzi (13.06.2013.)
Saldus novada pašvaldība ir izveidojusi brīvo nekustamo īpašumu datu bāzi, kura tiek papildināta ar informāciju par īpašumiem visā Saldus novada teritorijā. Lai pilnveidotu datu bāzi, aicinām arī privātīpašniekus iesūtīt informāciju datu bāzes papildināšanai par saviem nekustamajiem īpašumiem (telpas, zeme, ēkas), kurus Jūs vēlētos piedāvāt nomai/pārdošanai. Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu (pieteikuma anketa - pielikumā) un nosūtīt uz e-pastu: vai . Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Kristapam Osim pa tālr. 26114803 vai Līgai Vasiļevskai pa tālr. 63807918. Ar informāciju par brīvajiem nekustamajiem īpašumiem iespējams iepazīties šeit. Pieteikuma anketa (153.5 Kb) (887)
 
Bērnu sporta svētki (01.06.2013.)
Notiks komandu sacensības strītbolā, minifutbolā, riteņbraukšanā, būs atrakcijas ar suņiem, citas aktivitātes un pārsteigumi. Bērni varēs darboties arī individuāli. Ar sīkāku informāciju par šo pasākumu varat iepazīties klāt pievienotajā afišā.
 
Vēlos Jums pateikties ne tikai par to, ka likāt lepoties ar mūsu - Saldus novadu – Jūs ieguldījāt milzīgu darbu, lai izstāde būtu, un pierādījās, ka rezultātus var nest tas, kas darīts no sirds. Paldies par jauko un sirsnīgo atmosfēru, kādu sniedzāt ikvienam cilvēkam, kas apmeklēja izstādi „Ražots Saldū”, jo to arī apmeklētāji ir uzsvēruši savās anketās!
 
Pasākumi maijā (08.05.2013.)
Maijs - lapu mēnesis, kad daba ir pamodusies, zied un plaukst. Maijā esam pavadījuši Darba svētkus un Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu. 9. maijā atzīmēsim Eiropas dienu, 12. maijā - Mātes dienu un 15. maijā - Starptautisko ģimenes dienu. Šajā dienā Saldū pirmo reizi notiks pasākums "Zelta ģimene", kurā tiks godināti laulātie pāri, kuri kopā nodzīvojuši 50 un vairāk gadus. Savukārt 17. un 18. maijā notiks Saldus novada svētki. To, kādi vēl pasākumi plānoti maijā, skatiet pielikumā. Pasākumu plāns maijam (197.53 Kb) (979) Saldus novada svētku programma (375.63 Kb) (833) Programma izstādei "Ražots Saldū" (124.97 Kb) (962)
 
Sākot ar 23. aprīli, Saldus Radio 107,9 FM var klausīties arī internetā www.saldusradio.lv. Mājas lapā var iepazīties arī ar jauno radio programmu, radio tapšanas vēsturi un aktualitātēm Saldus novadā. Drīzumā būs aktīva arī sadaļa, kurā varēs iepazīties ar jaunajiem ētera cilvēkiem.
 
Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
 
  • |
  • |
www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
Jautā mēram
Jautā pašvaldībai

Deklarēt dzīvesvietu
Decembris 2021
P
O
T
C
Pk
S
Sv
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


 

Saldus Novada Vēstis
2019. gada 5. aprīlis


 


Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
 
  • |
  • |
www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017